KAMERA DHE ALARME TE SIGURIS +38343513077

Shitet nga: power-ag- Dje 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Përshkrimi:
♦ Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmav kunder Vjedhjev
•KAMERA VËZHGIMI me mundsi shikimi nga vendi dhe interneti (Telefoni)
•ALARME KUNDËR VJEDHJES pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.
•ALARM KUNDËR ZJARRIT.
•INTERFON DHE VIDEOFON etj..

Te interesuarit mund te Kontaktojn ne nr.e Telefonit & Viber IPKO +38343513077 +38345609939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim