Kamera INTELEGJENTE levizëse 360°

Shitet nga: Urim Sot 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
- Kamera INTELEGJENTE levizëse 360°
-Çmimi : 29.99€
Specifika:
- Lidhje me celular në çdo largësi ✔
- Detektues i levizjeve ✔
-Montimi në çdo vend shumë i leht ✔
- WIFI ✔
- Rezulocioni FULL HD ✔

Karakteristikat e produktit:
1. H.264 HD 1080P (1920x1080) CMOS 2.0 megapixel, distancë 40 ft IR për vizionin e natës, audio me dy kalime, distancë të gjatë Wi-Fi
2. Paneli i largët 355 ° dhe tilt 120 ° ju lejon të monitoroni çfarëdo që dëshironi nga smartphone ose PC tuaj.
3. Zbulimi i lëvizjes, njoftimi me email, mbështetje multi platforme për iOS, Android dhe Windows.
4. Lidhja e avancuar P2P smart.
5. Magazinimi Micro SD card deri në 64 GB.
6.Rezolucioni: 1920 x 1080 (1080P)
7.Gjatësia fokale: f = 3.6mm
8.Këndi i shikimit të lenteve: 69 °
9.Këndi i pan / këndit: 355 ° / 120 °
10.Dukësia e vizionit të natës: 40 ft
11.Audio hyrje / dalje: Audio me dy drejtime, e ndërtuar në mikrofon dhe altoparlant.
12.Memoria: Mbështet kartën TF deri në 32 GB (karta SD HC)
13.Zbulimi i lëvizjes: Marrja e njoftimeve kur zbulohet lëvizja
-Porosit në dhe Viber +38349532166
Paguaj vetëm pasi të pranoni porosinë.


Alfa Romeo n Audi Bentley bmw Citroen Cobra Dacia Fiat Ford Honda Hyundai Iveco Jeep Kia Mazda Mercedes Benz Mini Mitsubish Nissan Opel Peugeot Renault Rover Seat Skoda Smart Suzuki Tesla Toyota Volkswagen Zastava Golf Passat Polo Touareg Tiguan Touran Cross Polo 1 2 3 4 5 6 7 Plus Caddy Bora CC Jetta LT Lupo Phaeton Sharan Vento Multivan A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 All Road Q3 Q5 Q7 Quattro S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 series 1 series 3 series 5 series 7 315 320 325 330 520 525 530 730 740 745 750 M3 M5 M6 X1 X3 X5 X6 M Packet Z1 Z3 Z4 Z8 Punto Stilo Bravo Super B Octavia A Class B Class C Class E Class S Class AMG CLGL GLK G C;S ML R SL SLK GLA GLE Sprinter Range Rover Antara Astra Ascona Calibra Combo Frontera GT Meriva Corsa Omega Pick up Tigra Zafira c1 c2 c3 c4 5 c6 Escort Fiesta Focus Fusion Galaxy Mondeo Mustang Manual Automatic 4 Matic Tiptronic DSG 4x4 iphone samsung shtepi banesa lokale toka qira AUDI A3 AUDI A4 AUDI A 3 AUDI A 4 AUDI A2 A 2 GOLF 5 GOLF V GOLF 4 GOLF IV PASSAT PICAP PIKAP CADDY CEDDY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim