KosVision kamera alarma pajisje te orarit te punes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: /\ Sot 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bëjmë shitjen, montimin dhe instalimin e sistemeve të sigurisë dhe komunikimit si:

Kamera (IP kamera dhe analoge),
Alarm ndaj zjarrit,
Alarm ndaj vjedhjes,
Interfoni dhe videofoni,
Kontrolli i qasjes (Access control),
Kontrolli i orarit të punës (Time attendance),
Shtrirjen dhe konfigurimin e rrjeteve,

Ofrojmë 1 vit garancion në paisje.
Na kontaktoni:
049 317 110 Viber
Me rrespekt, KosVision.
____________________
Telefon Telefona samsung iPhone LG huawei lap top pc kompjuter alarm kamer kamerë kamere kamerën kamera. Verurë vetura mercedes benz bmw x5 passat volvo rrymë elektrikë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim