Fellne 16 col per audi a3 a4 a6 pasat golf

Shitet nga: Fellne Sot 06:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum gjendje te mir qmimi esht fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim