Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw X3

Shitet nga: Fellne Sot 06:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te reja pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim