Fellne megoma per Vw dhe Audi

Shitet nga: Privat Dje 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Orgjinale per Vw Audi
Golf 5,6,7 Passat Touran Jetta
Audi A4 A5 A6
Goma te veres 225/45/18
Qmimi 340euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim