Fellne megoma te reja per Audi

Shitet nga: Privat Dje 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 225/35/20 Audi a3 a4 a5 a6 jane me goma te veres thuajse te reja fellnet shum te rujtne qmimi 570 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim