Fellne orgjinale GTD megoma

Shitet nga: Privat Dje 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne orgjinale GTD
Golf 5,6,7 Passat Touran Jetta
Goma te veres te mira 225/40/18
Qmimi 570euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim