Fellne orgjinale megoma per Vw

Shitet nga: Privat Dje 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran
Goma Dunlop M+S 205/55/16
Qmimi 370euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim