Fellne orgjinale meguma treja per Audi A3 A4 A6

Shitet nga: Privat Dje 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet orgjinale per Audi A3 A4 jane me goma 205/55/16 thujse te reja ne gjendje shum te mir te ardhura nga gjermania Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim