Fellne orgjinale per AUDI me goma

Shitet nga: Besi Sot 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6
Goma te veres Continental 225/50/17
Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim