Fellne Orgjinale per Mercedes B C E klas

Shitet nga: Privat Dje 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

245 EUR   320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne orgjinale per Mercedes A,B,C klass
16coll
Qmimi 240euro Fikss
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim