Fellne orgjinale per Mercedes vw

Shitet nga: Privat Dje 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne orgjinale 16coll
Mercedes A B C E klass
Vw Golf5,6,7 Passat Touran Caddy
Qmimi fiks 210 euro
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim