Fellne orgjinale per Mercedes

Shitet nga: Privat Dje 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18coll per Mercedes
Orgjinale te firmes Motec
Pa asni grrith
Qmimi 470euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinê
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim