Fellne orgjinale per Vw Audi

Shitet nga: Privat Dje 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne orgjinale per Vw Golf5,6,7 Passat Touran
Audi a3 a4
Goma 225/45/17 2te reja dhe 2te dobta
Qmimi 360euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim