Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady

Shitet nga: Privat Dje 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne orgjinale BORBET 16coll
Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy
Qmimi 170euro. FIKS!
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim