Fellne orgjinale Vw Golf 5 6 7 Pasat touran Cadyy

Shitet nga: Privat Dje 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

155 EUR   225 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne megoma veq 150euro FIKSSSS
Per Vw Golf 5 Passat Touran
Goma tveres 195/65/15
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim