Fellne per bmw 1 bmw 3

Shitet nga: Fellne Sot 06:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum gjenjde te mir fellnet e kan gjyren e fabrikes qmimi esht fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim