Fellne per Vw Golf 5 Pasat touran 15coll

Shitet nga: Privat Dje 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Vw Golf 5,6 Passat Touran Caddy
15coll
Qmimi fiks 160 euro!
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim