Fellne per Golf 4

Shitet nga: Lirim Rexhbeqaj Sot 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet , per golf 4 me guma .
Nr. 215 / 40 / 17 gomat e mira .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim