Shes bandasha te hekurt 14 coll

Shitet nga: Abc Dje 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha te hekurt per golf 1.2.3.
Pasat etj.
Bandashat i jap me garanci qe nuk dridhin as nuk gjuejn.
Arsyeja e shitjes mos perdorimi.
Per me shum kontakto ne viber +38344261023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim