DIagnoz profesionale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza Sot 02:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
🔶Diagnoz profesionale per te gjitha llojet e veturave me Tablet profesional per diagnoz.

✔️Ekrani: 10.1-inch 1920 x 1200 IPS, 10-finger touchscreen
✔️Processor: 1.60GHz Intel Atom Z3795
✔️RAM: 4 GB
✔️HDD: 128 SSD
✔️OS: win10 64bit
✔️Kamere Mrapa 8MP, Para 2MP
✔️Docking station
✔️Case (mbrojts) karbnoi
✔️Bateri (3-4 ore minimum)


🚗Autodate 3.38

🔶6 muj garancion ne diagnoz dhe laptop🔶
🚚🌍Mundesi dergimi me post falas ne Shqiper,Kosove dhe Maqedoni.🇦🇱🇽🇰

☎️Tel:+383 44 260 318
☎️Tel:+383 43 818 819
☎️Viber:+383 44 260 318
☎️Whatsapp:+383 44 260 318

Me shum informata

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim