Shiten maqinat per Plastik me dy koka

Shitet nga: Jeton 16 Sht 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
*Shiteti seti (6 cope)komplet i maqinave dyer dritare PVC
*Sharra mund te perdoret edhe per Alumil.
*Prodhuesi eshte Plastmak (Turkey)
*Maqinat jane te reja dhe kan punuar vetem 10 muaj.

+38345900977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim