Shlep marimag autotransport

Shitet nga: Q Transport 06 Korr 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: 10-150
Autobartje 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim