Marimag shlep Kran

Shitet nga: Qaza 13 Korr 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: 12 224
Gjdoher aty ku ka nevoj, edhe jasht shtetit 044318908 +38349821921
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim