Marimag kran kamion shlep

Shitet nga: Qaza Dje 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 11 17
Autotransport 24h, ne Kosov, edhe jasht shtetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim