Bejm Transport me kran n ter kosoven 044 250 648

Shitet nga: Suad Sot 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: DAF Trucks
Modeli: Model Tjeter
Behm Transport n ter kosoven E behm transportin e kijoskave kontinjerave trafove
Gjeneratorve E tj 044 250 648 044 465 744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim