RIMORKIO KRONE 2008 RKS 1 VITE REGJISTRIM

Shitet nga: Egzon Zymeri 20 Sht 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 229 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 200 EUR   8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Rimorkio Krone
Viti 2008
E Regjistruar regjistrim 1 vite
E sapo ardhur nga jashte
Ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim