Kamion shlep 044 295 204 049 633 771

Shitet nga: Nebih Sot 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 11 17
Bajm bartjen e te gjitha automjetev ne ter kosoven si edhe jasht kosove edhe pun me kran deri ne k
4 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim