shlep 044 295 204

Shitet nga: Nebih Dje 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 11 17
Shlep pre bartje te veturave 24h edhe pun me kron deri ne 4 t
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim