Bagera

Shitet nga: Milaim Berisha Sot 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 33-43
Pun me bagera
Skip
Mini bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim