Transport ‘’ TAXI ‘’ 044339532 24/h

Shitet nga: Arber Sot 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 609
Bejm transport
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim