Punojmë me bager

Shitet nga: Xhabir Sot 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 817
Bëjme hapjen e kanalave
Rrenimin e shtepive
Dhe Transport
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim