Transport Ngarkim Shkarkim (SHLIPER) KRAN I FORT!

Shitet nga: Transport-Kran 17 Sht 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: R480
Transport dhe Shërbime Me Krana Special Transport me Kamion Dhe me Shliper
Kran 6ton Si dhe 9t
Shliper 20M të gjatë
Bëjm transportin e kapriatave,Shtyllave të llojllojshme,Kontenjera 6M +12M
Trafove,gjeneratorve,trafika e shum të tjera
Viber +383 44 169 673
044/049-169-673
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim