Auto vinç EUROSHPED1 Transport në gjith Kosovën

Shitet nga: EUROSHPED1 17 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES...
.BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHEM,MAKINA ),KULMAVE,SANAKVE,PRINTERAVE E QKA JO TJETER
Kran 9ton dhe 6ton +Shliper


TEL:044/049-169-673
Kontakt:EMAIL:euroshped1_@outlook.com Ju MIRPRESIM
:Facebook:Auto Vinq-Euro Shped1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim