Fiat Ducato Camper

Shitet nga: Cadillac 16 Sht 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 314 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Fiat Ducato Knaus Traveller 630

Viti: 1994 1.9TD
Rezervar te ujit 250L
Rezervar ujravete te zeza 300L
Bojler 60L
Frigorifer 70L
Invertor me dy bateri 24v - 220v
Sistem te kamerave dhe alarmit
Sistem i rymes 12v ne dysheme dhe siper
Toalet me dush dhe guask
Kuzhina me toster dhe mikroval
6 persona per fjetje
Senzor parkingu nga mbrapa
Kamer per parking
Mbajtese per bicikleta para dhe mrapa x4
Tenda me led
OffRoad led per terene malore
Dhe shum paisje tjera percjellese
I restauruar komplet.

Per te gjith te interesuarit kontakti permes email ose Tel / Viber / Whatsapp / Sms
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim