Kampshtepiz RKS 1.9TurboDizal

Shitet nga: Dardan 18 Shk 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kampshtepiza 1.9 TuroDizel me targa Kosoves qe dy vite e ardhur nga Zvicra, ne gjendje shum te mire teklike, me te gjitha opsionet funksionale. Posedon Panella solare, Akumulim te energjis, Klim, Nxemje dy lloje, TV me antene dhe satelit, Frigorifer, Kuzhine komplet, Tualet dhe tush. E regjistruar per 6 persona per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim