MAN Kiper 9-224

Shitet nga: Avdyl 19 Jan 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet kamijoni MAN matorrin eka 162 kw 220 pes viti 09/1997 i po sa ardhur nga gjermanija idoganuar dhe i regjistruar ika edhe 10 mui rks ne gjendje prefekt 415000 km te garantura xhamat me pull abs timon servo sanakun kiper per info tel 044283919
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim