Shitet kamp shtepiza

Shitet nga: zeqir 07 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 44 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kamp shtepiza ne gjendje te rregullt. Shtepiza ka dy dhoma per 6 persona . Ka shporetin per zierje dhe shporetin per ngrohje me gas plin. Ka edhe frigoriferin , ka shatorin qe shtrihet perpara dhe mbulesen per dimer dhe vere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim