Shitet kampshtepiza Volkswagen T4 Kombi

Shitet nga: Ze 08 Gush 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kampshtepiza e vitit 1995 , posedon kuzhine per larje dhe pergaditje te ushqimit, nxemje , dollape , toalet mobil , poashtu izolim te brendshem 5 cm dhe tenden shtese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim