Shitet Volkswagen T4 Kombi per kamping

Shitet nga: ze 09 Sht 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet kombi dizel 1995 ne gjendje te rregullt dhe i regjistruar deri ne Korrik 2020. Gomat dhe baterine e re, posedon lavaman, nxemje, shtrat per dy persona, toalet mobil , dollapa poashtu ka izolim te brendshm 5 cm dhe tenden shtese .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim