SHTET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 ) Oferta e fundit

Shitet nga: Alpha Dje 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR   3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kioska e re e papërdorur 4 x 4 ( 16m2 ) në gjendje tē shkëlqyeshme, e punuar në mënyrë profesionale nga hekuri kualitativ , kulmin e mbuluar me drrasa, izoĺim, tegolla dhe olluk. Kioskës i duhet montuar xhamat dhe dyshemeja.
Qmimi nga 3000 € në 1000 € në zbritje. Mos e lëshoni këtë rast nëse ju duhet se ia vlenë shumë.
Është ideale për tu shëndrru edhe në pushimore për oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim