Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000

Shitet nga: Berat Dje 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
GHOST SPECIAL EDITION 9000
Pjeset te gjitha Shimano Deore - XT dhe SLX
Gomat SCHWALBE
Madhsia e trupit L
Diskat 180 / 180
Amortizerin Rock Shock me Air me bllokad ne timon
Bicikleta osht pothujse e re siq shihet ne foto
Kontakt +38349877499 ( Viber)
Vetem bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim