Shitet PS3 dhe nje Gjenerator ose ndrrohet

Shitet nga: dini 11 Sht 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet ose ndrrohet PS3 ne gjendje te rregullt me te gjitha paisjet percjellese
Me te gjitha paisjet percjellse dhe me 9 CD origjinale.Ky model mundeson edhe lojra online.
Gjithçka e gatshme per loje,shitet sepse nuk perdoret e jap me garancion qe gjithçka eshte ne rregull!
Me 9 CD me te kerkuara dhe me aktuale,vetem CD me i ble kushtojne me se paku 200 euro Ndersa qmimi per Gjenerator eshte 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim