ari

Shitet nga: afrimi 16 Sht 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 255 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES DETEKTOR PER HULUMTIMIN E ARIT DHE THESAREVE DERI NE 12 METRA THELLESI I TESTUAR DHE I GARANTUAR. NOKTA GOLDEN KING DPR PLUS E LESHOJM EDHE ME QERA, 24 ORE - 200 EURO TEL wiber +38349240224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim