DYER PER GARAZHA - GLOBBUS

Shitet nga: GLOBBUS 10 Sht 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
NTP" GLOBBUS" ,përfaqësues i vetëm i autorizuar për shitjen dhe montimin e dyerve për garazha në tregun e Kosovës..DYERT ORIGJINALE MUND TE GJENI VETEM TEK NE!

PERVOJ 15-VITE

GARANCIONI; 10-VITEKompania jonë është e autorizuar dhe e licencuar që nga viti 2001,dhe dyerët origjinale mund t'i gjeni vetëm në sallonet tona të shitjes në ;

– Prishtinë , Kodra e Trimave . Mob. 044-888 475 , 044- 113 718
– Gjilan, rr.e Ferizajit Mob. 044/ 049 – 147 284
– Prizren, lagja Arbana Mob. 044- 255 079

Për çdo informat ,ju lutemi na kontaktoni ne tel. me lartë !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim