Jepeet me qira AUTOSERVISI

Shitet nga: gazmendi 20 Sht 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jepet me qira autoservisi,


Gjendet buzë asfallti, në relacionin PRISHTINË- VUSHTRRI, te firma e drurit Marles, në anën e kundërt të saj, i përshtatshëm për auto-mekanik, auto-limar, auto-larje, gomisteri e tjera....


Në pllac, është garazha komplet, bashkëngjitur me autolarje dhe 20 ari sipërfaqe për ta bërë auto-servis, auto-sallon ose për autopjesë të vjetra.


ÇMIMI 250 euro, i diskutueshëm ....

Për ma mirë, e ma lirë, s e gjani kërkund....Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim