SALDUES

Shitet nga: Sarande 02 Sht 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme saldimin dhe perpunimin e metaleve. Saldime profesionale Prodhime te aluminit Saldime me eletrod;Co2 Argon Saldim te gypave me presion te larte Prodhim me shumic serik Prodhime te perosnalizuara me porosi RIparime dhe ngjyrosje
Mega metal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim