turbo service fuadi

Shitet nga: suad 15 Sht 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
turbo service fuadi bejm shitjen e te gjitha llojeve te turbinave si dhe riparimin ne menyr profesionale me garancion 6 deri 24 muj turbina orgjinale.. vw golf passat tauran polo lupo bmw 530 535d 335 330d x5 x6 citroen pegueot ford fiat turbo turbina turbos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim