ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

Shitet nga: Muli 19 Gush 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 203 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
Vetura eshte ne gjendje shum te mir motorrike si dhe estetike.. KM i ka te sakta, vet e kom pru nga Zvicra qe 2 muaj.
Vetura eshte e pajisur me navigacion te madh, senzora te parkimit, tempomat etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim